جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای فریم دار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جان پناه شیشه ای فریم لس

به سبب شفافیت شیشه های به کار رفته در نرده های شیشه ای، این نوع نرده مناسب برای نصب در راه پله ها و فضاهایی است که نور در آن محیط اهمیت دارد. شیشه های مورد استفاده در نرده های شیشه ای از نوع سکوریت و لمینیت می باشد. شیشه های لمینیت علاوه بر شفافیت و زیبایی ظاهری از استحکام مناسبی در برابر فشار و ضربات برخوردار است، مقاومت شیشه های جان پناه شیشه ای این نرده ها را از منظر امنیتی در وضعیت فوق العاده ای قرار می دهد.

نرده شیشه ای اسپیگات - جان پناه شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه ای اسپیگات نسبت به دیگر نوع های نرده شیشه ای دارای سرعت اجرای بالاتری می باشد. در نرده شیشه ای اسپیگات شیشه های سکوریت لمینیت یا سکوریت معمولی به وسیله پایه های اسپیگات که بر روی سطح کار پیچ می شود مهار می شوند. نرده شیشه ای اسپیگات به سبب لایه های موجود در ساختار پایه اسپیگات از نظر ایمنی در سطح مطلوبی قرار می گیرد.

نرده شیشه ای فیکس پوینت - جان پناه شیشه ای فیکس پوینت

این نوع از جان پناه های شیشه ای با به کار بردن یراق آلات مربوطه به دیواره های پله، بالکن یا وُید متصل می شود. در مدل نرده شیشه ای فیکس پوینت پله ها و شیشه تقریبا در یک راستا قرار می گیرند. یکی از نکات قابل توجه برای نرده شیشه ای فیکس پوینت زیرکار تراز و مناسب می باشد. در هنگام اندازه گیری و نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت، رعایت نکات محاسباتی و اطمینان از محکم شدن یراق آلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نرده شیشه ای کامپوننت

اکسپوز(روکار)

نرده شیشه ای اکسپوز یا رو کار بیشتر برای محافظت از تراس،پرتگاه، روف گاردن، بالکن و پشت بام مورد استفاده قرار می گیرد. نرده شیشه ای اکسپوز یا رو کار پس از اتمام مراحل کف سازی و نصب سنگ، سرامیک یا غیره بر روی سطح نهایی و در پروفیل های تعبیه شده قرار می گیرد.
تراز و صاف بودن زیر کار در این نوع از نرده شیشه ای اهمیت ویژه ای دارد چرا که اگر سطح کار صاف و تراز نباشد پروفیل های مورد نظر را در وضعیت نامطلوبی قرار می دهد و باعث افت کیفیت نهایی نرده های شیشه ای اکسپوز می شود.
در نرده های شیشه ای اکسپوز به سبب وجود امکان انتخاب رنگ و بافت های مختلفی برای پروفیل های آلومینیومی، براکت و درپوش های آن، جلوه زیبا و شکیلی در نمای نهایی ایجاد می کند.

دفنی(تو کار)

نرده شیشه ای دفنی دارای شباهت زیادی با مدل اکسپوز آن است اما با این تفاوت که تمامی پروفیل ها و محل قرارگیری شیشه ها در داخل زمین و در حین مراحل کف سازی قرار می گیرد، در سطح نهایی زمین فقط درپوش های آلومینیومی ظریف قابل مشاهده است.
نصب پروفیل ها در نوع نرده شیشه ای دفنی باید تحت نظارت و بر اساس توصیه های فنی کارشناسان انجام بشود تا دارای کیفیت مطلوب نهایی و عملکرد مناسبی باشد.
نرده شیشه ای دفنی از نظر ایمنی در سطح ویژه ای قرار دارد و بیشترین توان تحمل ضربات را دارد.

نرده شیشه ای فریم دار ( قاب دار )

نرده شیشه ای ترکیبی یا فریم دار از ترکیب نرده های آلومینیومی،چوبی،آهنی و.... و شیشه های لمینیت یا یک لایه تشکیل می شود. در نرده شیشه ای فریم دار یا ترکیبی شیشه های لمینیت یا یک لایه به وسیله بست های مناسب از دو طرف یا چهار طرف به نرده متصل می شود و داخل پروفیل قرار نمی گیرد. نرده های شیشه ای فریم دار یا ترکیبی از نظر اقتصادی پیشنهاد مناسبی می باشد.

انواع نرده شیشه ای فریم لس ( بدون قاب )

سازه های شیشه ای

ارتباط با ما

  • تلفن:

    021-22763391-4

  • فکس:

    021-22564317

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید