نمای شیشه ای فین گلس

نمای فین گلس

نمای فین گلس

یکی از روش های اجرای نمای شیشه‌ای، نمای شیشه‌ای فین گلس می‌باشد و کاربرد فراوانی در صنعت ساختمان سازی دارد.

نمای شیشه ای فین گلس چیست

همانطور که از اسم نمای شیشه ای فین گلس مشخص است،شاخصه اصلی آن باله های شیشه ای میباشد.باله های شیشه ای از نقش بسزایی در اتصالات نمای فین گلس برخوردار هستند که هم نقش دیواره و هم نقش سازه ای که دیوار روی آن سوار میشود را بر عهده دارد.

مزایای نمای شیشه ای فین گلس

شفافیت نمای شیشه ای فین گلس

نمای شیشه ای فین گلس بالاترین حد شفافیت را دار میباشد و باعث ورود حداکثر نور طبیعی به فضای داخلی ساختمان میشود .

نصب و نگهداری آسان نمای شیشه ای فین گلس

از مزایای دیگر نمای شیشه ای فین گلس ایجاد ظاهری بدون مانع میباشد که نمای ساختمان را پهناور کرده و نمای شیشه ای فین گلس باعث افزایش نمای خارجی ساختمان میشود.

کاربرد نمای شیشه ای فین گلس

شفافیت نمای شیشه ای فین گلس

از نمای شیشه ای فین گلس به دلیل ورورد گسترده نور و تامین روشنایی در روز در ساختمان تجاری استفاده میشود که از نظر زیبا شناسی نمای شیشه ای فین گلس از جذابیت خاصی برخوردار است.

نصب و نگهداری آسان نمای شیشه ای فین گلس

از نمای شیشه ای فین گلس به دلیل نصب و نگهداری آسان به طور ویژه ای در ساختمان های مدرن امروزی استفاده میشود.درب ها و پنجره های بازشو در نما را مبتوان به راحتی با نمای شیشه ای فین گلس اجرا نمود.

 • عملکرد نمای شیشه ای فین گلس

 • اتصالات نمای شیشه ای فین گلس

 • دیتایل نمای شیشه ای فین گلس

 • ساختار نمای شیشه ای فین گلس

  نصب نمای شیشه ای فین گلس

  به جرات میتوان گفت در نمای شیشه ای فین گلس بعد از نوع شیشه استفاده شده در نمای شیشه ای فین گلس اجرا و نصب نمای فین گلس اهمیت ویژه ای دارد.
  برای طراحی یک نمای فین گلس از اتصلات گوناگونی میتوان استفاده کرد.وظیفه اصلی اتصالات در نمای شیشه ای فین گلس فیکس کردن شیشه ها با مقاومت بالا در کنارهم میباشد.از اتصالات مورد استفاده در نمای شیشه ای فین گلس میتوان از بست های تک شاخ،چهار شاخ،کانکتور،رتیل و ... نام برد.

  سفارش نمای شیشه ای فین گلس

  محاسبه نمای شیشه ای فین گلس

  طراحی نمای شیشه ای فین گلس

  برای مشاوره و تهیه و سفارش نمای شیشه ای فین گلس میتوانید از طریق شماره های درج شده با مجموعه آرکا جام کاوه در ارتباط باشید. 

  ایمنی در نمای شیشه ای فین گلس

  امروزه بحث ایمنی و امنیت کاربران در یک ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.در نمای شیشه ای فین گلس طراحی به گونه ای است که اگر در اثر عوامل طبیعی همچون باد و زلزله و طوفان قسمتی از نمای فین گلس ترک بردارد مشکلی در سیستم نمای شیشه ای فین گلس ایجاد نمیکند و موجب سقوط نمای شیشه ای فین گلس نمیشود.
  نمای شیشه ای فین گلس از آزمایشگاه های مختلف از جمله تست های لرزه ای دینامیکی و ایمتی سقوط گذرانده شده است و در طراحی نمای فین گلس ستاندارد ها چرخش هوا و نیروی باد در نظر گرفته شده است.

  قیمت نمای شیشه ای فین گلس

  خرید نمای شیشه ای فین گلس

  فروش نمای شیشه ای فین گلس

  جهت استعلام قیمت به روز نمای شیشه ای فین گلس میتوانید ازطریق شماره های بخش فروش مجموعه آرکا جام کاوه با ما در تماس باشید.

  سازه های شیشه ای

  ارتباط با ما

  • تلفن:

   021-22763391-4

  • فکس:

   021-22564317

  • ایمیل:

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید