فرآیند کاری

آرکا جام کاوه

عنوان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

فرایند کاری آرکا جام کاوه

پس از برقراری ارتباط بین کارفرمایان محترم و واحد فروش شرکت آرکا جام کاوه، طبق دستور کارفرما و نیاز پروژه واحد فنی اقدام به طراحی های اولیه می کند و در صورت تایید کارفرما روند رسمی پروژه آغاز میگردد

ارائه 3d کار قبل از تحویل پروژه

پس از برداشت وضعیت موجود پروژه توسط کارشاناسان فنی، تیم طراحی نقشه های فاز دو را جهت رویت و ارائه نظرات نهایی کارفرما در اختیار ایشان قرارداده و پس از منظور کردن تمامی ویرایش های کارفرما برای مطلع کردن کارفرما از جزئیات نهایی پروژه نقشه های سه بعدی را اماده و در اختیار کارفرما قرار می دهد.

تهیه qc کار قبل از تحویل پروژه

پس از اتمام عملیات نصب مسئول فنی پروژه در محل حاضر شده و کیفیت شیشه ها و مراحل نصب را بررسی و با تایید نهایی پروژه را تحویل کارفرمای محترم می دهد.

بازدید و برداشت وضعیت موجود از پروژه

پس از عقد قرارداد کارشناسان فنی شرکت آرکاجام کاوه در محل حاضر شده و اقدام به برداشت و ثبت وضعیت موجود پروژه می کنند

عقد قرارداد

اولین قدم از ایجاد ارتباط رسمی و آغاز فرآیند پروژه عقدقرارداد میان شرکت آرکاجام کاوه و کارفرمایان محترم می باشد.

تولید شیشه

با تایید نهایی کارفرمایان محترم روند تولید شیشه ها با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های صنعت شیشه آغاز شده و بسته به ساختار شیشه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت اماده ارسال به محل پروژه می باشد.

نصب و اجرا

پس از تولید و ارسال شیشه ها به محل پروژه با حضور تیم اجرایی در محل پروژه روند نصب و اجرای سازه های شیشه ای با بهره گیری از دانش و تجربه فنی تیم اجرایی انجام می گردد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

شرکت آرکاجام کاوه با پایبندی به اصل رضایت مشتری و ایجاد آرامش خاطر نسبت به سازه های شیشه ای اجرا شده توسط این شرکت، در صورت بروز هرگونه مشکل خود را در قبال برطرف کردن آن مسئول می داند.

سازه های شیشه ای

ارتباط با ما

  • تلفن:

    021-22763391-4

  • فکس:

    021-22564317

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید